Reklama

Customowe okładki do scyzoryków Victorinox

Zaczęty przez maba, 23-10-2010, 18:00:22

Prosty


djarab

Hanys Przodowy

Rahmed

Fajne... nie chcesz zaokrąglić krawędzie troszkę??


u99

*********************************************

Prosty

#64
Cytat: Rahmed w 07-06-2011, 20:40:28

Fajne... nie chcesz zaokrąglić krawędzie troszkę??

Myślałem o tym, ale zmniejszyło by to powierzchnię na której jest nadruk. Takie kwadratowe krawędzie w tak małym scyzoryku w niczym nie przeszkadzają.

edit: napisałem to samo bardziej po Polsku


Czu

Te z ukladu scalonego sa fajne,ale myslalem o plastikach

Macie jakies linki do sprzedawcow roznych oprawek?
mnie kreca biale..najlepiej by z czerwonym krzyzem...w sklepie Victorinoxa te biale sa tylko dla zamowien na ponad sto sztuk...a raczej  takich zamowien nie bede skladac.


Prosty


Czu

sprawdze na  ebayu, te juz widzialem, sa czarne, czerwone ite przejzyste, a ja bym wlasnie biale, zielone...choc te niebieskie sa calkiem fajne...,ale wiesz,chodzi o to by kazdy scyzoryk mial swoj wlasny kolor dla latwego rozpoznania,i zeby bylo latwo go  zamienic na inny w razie zgubienia...ma byc   praktycznie i ladnie jednoczesnie :)


u99

Jakby komuś nie odpowiadały plasticzane okładziny do Vicka a te od Aloxa wydawały się banalne to zawsze może zastanowić się na TiSAKiem  :D

więcej zdjęć --> http://forum.multitool.org/index.php/topic,29379.45.html

*********************************************

Czu


Polisa


McAron

#71

Climber DeLuxe jeżeli dobrze widzę...

Tylko ten krzyżak mi nie pasuje.

EDIT: Ten scyzoryk to Victorinox 1.4723 Tinker Deluxe :D


vol7

Mój Tinker jakiś czas temu przeszedł ciężkie chwile i nie chciałem mieć tak bardzo porysowanych okładek.
Wynikiem operacji było wtopienie kawałka meteorytu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nantan_%28meteoryt%29) w okładkę przednią... Natomiast rys pozbyłem się w brutalny sposób, używając papieru ściernego na dremlu, czego efektem okazały się przyjemne w dotyku okładki i dosyć ładny wzorek (tylko słabo widoczny)...

Fabryka Rzeczy Fajnych

Druk 3D na życzenie

Sybir

Huu... dość radykalne podejście do sprawy :)

Sprzedam

www.laguiole.pl

koval321

Te z karty graficznej itp sa najlepsze, powinni takie produkowac


McAron

Cytat: vol7 w 10-09-2011, 00:29:00

Mój Tinker jakiś czas temu przeszedł ciężkie chwile i nie chciałem mieć tak bardzo porysowanych okładek.
Wynikiem operacji było wtopienie kawałka meteorytu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nantan_%28meteoryt%29) w okładkę przednią... Natomiast rys pozbyłem się w brutalny sposób, używając papieru ściernego na dremlu, czego efektem okazały się przyjemne w dotyku okładki i dosyć ładny wzorek (tylko słabo widoczny)...

Ja rozumiem, że każdy ma prawo do indywidualności, ale możesz mi choć troszkę wytłumaczyć, po co wtapiałeś ten kawałek meteorytu w okładziny?

vol7

Studiuję geologię, interesuję się astronomią... Poza tym, kawałek czegoś starszego od Układu Słonecznego, to dla mnie coś niesamowitego... Plus, nikt nie ma takiego :D

Fabryka Rzeczy Fajnych

Druk 3D na życzenie

mr,cable

#77

Ot wrona nieco irytowała więc papier+farba.
"What do you think is the best, a game you think you can finish, but never do, or a game that seems impossible to win, but isn't? "

porcelanowy

Powitoł

Cytat: vol7 w 23-09-2011, 18:55:16

Studiuję geologię, interesuję się astronomią... Poza tym, kawałek czegoś starszego od Układu Słonecznego, to dla mnie coś niesamowitego... Plus, nikt nie ma takiego :D

A ładniej się tego nie dało zrobić? ;> IMO da :)
Bo teraz to nie przydaje urody ani vickowi ani vicek okruchowi.
Wygląda jakby się coś na ognisku wtopiło.


cat

Albo jakby leżał za blisko szlifierki :) Z meteorytu można robić piękne rzeczy, choćby krisy :)