Reklama

Zdjęcia Mad Dog'ów od chłopaków z USN z zebrane w jednym miejscu

Zaczęty przez bagnet, 16-08-2007, 12:10:37

bagnet

Tak się nudziłem i zebrałem chyba wszystkie zdjęcia Mad Dogów jakie są w tej chwili opublikowane na USN

Haole Wolf

Bad Ju Ju

Panthers

Agent

Atak

Black "Apache" Panther

Black "Apache" Panther

Bloody Basin

Bloody Basin

Bloody Basin

Bloody Basin

Bloody Basin

Bloody Basin

Destroyer Thing

Destroyer Thing

Destroyer Thing

K2K

K2K

A tu ciekawostka Bill Moran a'la MD, prawda, że twórcze? :D

Bill Moran

Bill Moran

CD nastąpi

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

bagnet

Wild Thing

Familia

Familia

Familia

Familia

Mirage X Operator

Wombat

Arizona Hunter

Kali Sticks

Kali Sticks

Kali Stick

Mini Shirke, MX Hunter, MX Eod

Panther

Panther

Patriot

Pygmy Atak 2, Agent

Rat Thing

Saxon

Saxon

Seal Atak

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Mario

Dzięki za foteczki....

Nie myślałem że Agent jest tak duży... :D


bagnet

Scorpion

Scorpion

Storm, Tyrant, Scorpion

Storm, Tyrant, Scorpion

Scorpion i inne

Scorpion i inne

Scorpion i inne

Scorpion i inne

Storm

Storm

Storm

Tyrant

Tyrant

Tyrant

Shinning Path Early C, Atak, Mariner, Agent, Pgymy Attack 2

Spell Binder

Voodoo Family

Voodoo Family

Family

Wild Thing

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

bagnet

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Defender

Hm czytając to a przede wszystkim oglądając nie mogę nie zadać pytania znawcom tematu - jak w stosunku do mad doga (np atak) ma się Nexus (np 7) albo Busse Desert albo Rat 7 albo Green Beret albo wreszcie Mt1 Stridera?

Dźwąx dźwąx misia bela, Mili Tary kąfacela
Vicek Vicek Supertool, Surefire i wave tool :)

"Co oznaczają te starożytne magiczne runy na głowni miecza?
- Na pohybel skurwysynom"

Akme

Szwoleżer Crew - KNAK - Łoś Tracker Team

"Nam nad głowami rosną chmury, kłęby, dymy, grzyby, obłoki...
I jeszcze widzimy kontury rzeczy, kolorów boki"

szpila

hmm.. takie "Kali Stick" ja wiem że musi być w nich coś niezwykłego, no poprostu musi... ale co?  :dodge:
A nożyska bardzo mi się podobają.

--
Marcin <szpila> Szybilski

mlodyraduh

Cytat: szpila w 24-08-2007, 21:55:53

hmm.. takie "Kali Stick" ja wiem że musi być w nich coś niezwykłego, no poprostu musi... ale co?  :dodge:

hehe mialem zadac to pytanie..... i chetnie przeczytam odpowiedz. co w nich takiego niezwyklego jest???

pozdrawiam

raduh

edit. A noze faktycznie fajniutkie :):) przynajmniej wiekszosc ;)


kali

są z G10 - drogie jak cholera (produkcja, obróbka... firma ;) ), ciężkie... ale może bardziej sztywne niż poliamid i podobne

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

thorneb

"Mad Dog Fighting Sticks are MD Labs glass/epoxy composite done in a rolled and ground construction (as opposed to simple flat laminate), so no laminate grain direction exists to bias directional strength/weakness.

Length is 24"
Diameter is .75" nom.
Color is black
Surface texture is identical to Mad Dog Knive's grips.

Retail cost is $175 per set of two.

Guaranteed against defects in material for life."

i dalej

"Rolled composite is a whole 'nother story due to the construction techniques involved.

Length limitations in the fabrication process prohibit lengths greater than 24".
Problems arise on the ends, where knots and bunches tend to develop. These would cause weakness/failures.
As a result, we limit stick lengths on the rolled composite.

Anyone wishing a sheet laminate scaled composite stick made in a longer than 24" length should contact me directly, and I will discuss it with them.

Thanks, Mad Dog "

Cena bardzo wysoka, ale są też mniejsze i  tańsze wersje. Na przykład kijek o długości 12" kosztuje 56 $

mlodyraduh

No ok rozumiem (częściowo;) ) Fakt ze za drogie to pomijam (175 PLN jeszcze bym za wypasione kije dał wiec gdybym był z usa to dał bym tez tyle $$) ale jeszcze się zastanawiam nad wagą. Są może gdzieś w necie jeszcze zdjęcia tych kijów?? najlepiej podczas użycia... jakiś trening, sparing, pokaz?? Bo myślę jeszcze nad jedna rzeczą ale póki nie znam wagi(bo takie parametry jak sprężystość itp. To troskę trudno opisać) to się nie będę wypowiadał.

pozdrawiam

raduh


szpila

Teraz trochę rozumiem, jest w tym jakaś myśl techniczna.
61 cm grubego na okolo 2 cm "rolowanego" kompozytu "glass/epoxy", pewno wytrzymale okrótnie...
Dębowy kijek wykonałby równie dobrze tę samą robotę, ale... ALE nie byłby tak coolowo szpenersko TAKTYCZNY  :D :D

--
Marcin <szpila> Szybilski

kali

mało kto tego używa, dawno temu sobie liczyłem wagę, wyszły znacznie cięższe od poliamidowych (a te ważą mniej więcej tyle, co obcięte trzonki od łopat, może trochę lżejsze, przy średnicy 25 mm).
co prawda są dość cienkie, wtedy średnicę brałem 25 mm, prawdopodobnie ważą odpowiednio

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

mlodyraduh

Cytat: szpila w 24-08-2007, 22:45:25

Dębowy kijek wykonałby równie dobrze tę samą robotę, ale... ALE nie byłby tak coolowo szpenersko TAKTYCZNY  :D :D

nikt (chyba??) normalny nie będzie ćwiczył ani sparował dębowymi kijami. Nie dlatego się używa ratanowych bo są fajne tylko dlatego ze jak już pęknie taki kij (a wszystko kiedyś pęka ;) ) to nie zostaje ci w ręce ,,zaostrzona drzazga"  a druga jego polowa nie leci  w sale i nie trafia kogoś ;)   


kali

Cytat: mlodyraduh w 24-08-2007, 23:06:49

nikt (chyba??) normalny nie będzie ćwiczył ani sparował dębowymi kijami.

bukowe bywały... latające kawałki kija też :] nikogo nie trafiły ;)

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

mlodyraduh

To tylko sie cieszyc z farta ;)

Ja jednak wole jak mi szczota zostanie w rece ;)

raduh


kali

dobry rattan jest słabo dostępny i drogi. to co było dostępne (chiński albo surowy półprodukt na meble) jest chujowe mówiąc wprost. to już wolę buk.

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

mlodyraduh


kali

no jak masz dojścia do taniego filipińskiego, to ok
ale buk i tak tańszy ;)

There are no tactical knives, only tactical minds
FP