Reklama

Orzechowy z hamonem i pinem

Zaczęty przez upj, 16-10-2008, 19:40:06

upj

Cytat: Jumbo w 18-10-2008, 00:32:18

Cholera, znowy wyjdzie, że się czepiam... ale ta pochwa za diabła nie pasuje do tego nożyka...  :dead:

qrna ..znaczy nowy nożyk robię  :? ale co mi tam jeden nożyk wiecej do gotowej pochewki czy pochewka do gotowego nożyka ...taka sama robota  :P

.......... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


jetron

Cytat: Jumbo w 18-10-2008, 00:32:18

Cholera, znowy wyjdzie, że się czepiam... ale ta pochwa za diabła nie pasuje do tego nożyka...  :dead:

Ten orzechowy powinien być ubrany w siermiężną sukmanę ,a nie w KORKODYLĄ skórę :)


upj

Tak wyglada skończona chyba pasuje ....znaczy mi pasuje ;)


Jumbo

Buuuuuuuu!! Zupełnie jakbyś naszego Kangooowner'a ubrał w futro i przekonywał, że jest szybkim, smukłym i morderczym lampartem.  :D
No za cholerę mi nie pasuje.  :frown:

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
<a href="http://www.frihet.pl/gal/">Zdjęcia z gór</a>

upj

Cytat: Jumbo w 19-10-2008, 08:39:51

Buuuuuuuu!! Zupełnie jakbyś naszego Kangooowner'a ubrał w futro i przekonywał, że jest szybkim, smukłym i morderczym lampartem.  :D
No za cholerę mi nie pasuje.  :frown:

...znaczy trza coś do pochewki dorobić  :dodge:

Jumbo

Cytat: upj w 19-10-2008, 09:00:32

...znaczy trza coś do pochewki dorobić  :dodge:

A nie lepiej zrobić taką prostą, bez zdobień, zwykłą, najzwyklejszą, która swoim klimatem będzie pasowała do noża?
Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
<a href="http://www.frihet.pl/gal/">Zdjęcia z gór</a>

rybak

Cytat: Jumbo w 19-10-2008, 08:39:51

Buuuuuuuu!! Zupełnie jakbyś naszego Kangooowner'a ubrał w futro i przekonywał, że jest szybkim, smukłym i morderczym lampartem.  :D
No za cholerę mi nie pasuje.  :frown:


To moze napisz, jaka by pasowala, dlaczego nie pasuje, albo cus...?

Z kronikarskiego obowiazku to powyzej, bo widze, ze napisales ;)

Ale czemu? Czy taka "artystyczna" pochewka to musi byc tylko do noza ktory ma rzezbiona rekojesc? A taki "prosty" stosunkowo musi miec pochwe zszyta z dwoch cholewek kozaczkow z bazaru z gladkiej skorki?

Mnie sie to zestawienie np. podoba.

Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...

Jumbo

Cytat: rybak w 19-10-2008, 09:11:02

Ale czemu? Czy taka "artystyczna" pochewka to musi byc tylko do noza ktory ma rzezbiona rekojesc? A taki "prosty" stosunkowo musi miec pochwe zszyta z dwoch cholewek kozaczkow z bazaru z gladkiej skorki?

Rybak, pytanie czemu powiadasz... bo mi się tak wydaje, bo mam inne poczucie estetyki, bo nie uznaję pyz na parze z sokiem malinowym, bo nie lubię szpinaku? Bo lubię jak nóż łączy się pewnymi elementami z pochwą, a nie stanowi zestaw, który wygląda jak z dwóch innych bajek? Bo moje poczucie "ładnego" podpowiada mi, że Strider MK źle by wyglądał w pochewce z krokodyla, ze wstawkami z płaszczki, rzemyczkami z zębami a'la Winnetou. Bo moim zdaniem do Bonowego Liska z malachitem nie pasuje kydeks i teklok.
No i wreszcie bo w Poznaniu mówimy: NO BO TAK I CHUJ!! :D :D
;P
Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
<a href="http://www.frihet.pl/gal/">Zdjęcia z gór</a>

RNL

Cytat: Jumbo w 19-10-2008, 09:19:28

No i wreszcie bo w Poznaniu mówimy: NO BO TAK I CHUJ!! :D :D

;P

ale tylko jak jesteśmy niegrzeczni :P

mz pochewka a la skandynaw pasuje bardzo, ale ten krokodyl, skądinąd piekny (jak można coś takiego zrobić? i czemu ja nie umieme? z drugiej strony, może umieme, ale nie próbowałem jeszcze ;> ) nie za bardzo moim skromnym zdaniem, ale ja też nie lubię pyz na parze z sokiem malinowym, choć dobrze przyrządzony szpinak uważam za przysmak

,,Good luck, Mr. Gorsky"

Pozdrawiam wszystkich frustratów z pieczątką :*

rybak

Jumbo, nie wiem, jakie znasz bajki, ale dla mnie - i chuj (jako wieloletni Poznaniak tez se tak moge, a co ) - to przypomina westernowe bowiki i inne podobne noze, a tutaj taka zdobiona pochewka pasuje mi jak najbardziej.

A przyklady masz z ... nosa, tey, bo ten noz i ta pochwa to ani Strider i krokodyl, ani Lisek i kydeks.

I chuj.

Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...

karud

Cytat: Jumbo w 19-10-2008, 08:39:51

No za cholerę mi nie pasuje.  :frown:

Od początku to Januszowi mówiłem... zbytnia rozbieżność stylów. Be urazy ale nóż wygląda jak prosty kuchenniak a pochwa jak od noża za przynajmniej 1000 papierów  ;>
Co nie zmienia faktu że pochewka jest urocza i sobie taka zamowie u Janusza, a co  ;P
zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

upj

Dobra ...dostał nowe ubranko mam nadzieję że ogólnie podpasi nie jest chyba za bardzo "wychuchana"


rybak

Eeee, no Paaanieee... Tak wymieknac... Wstyd...

Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...

upj

Cytat: rybak w 02-12-2008, 20:47:41

Eeee, no Paaanieee... Tak wymieknac... Wstyd...

Oki "parcianą kufajkę " ustrugam ......  :frown:
;>

killrathi

bardzo ładna. Skromna - idealnie pasująca do noża, świetna robota (też nowina...)


kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

rybak

Aaaa... Co tez Uprzejmy Pan Janusz opowiada, tamta pierwsza jest super, nic nie trzeba zmieniac ;)

Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...