Reklama

Bushfajt MKII

Zaczęty przez tlim, 15-05-2010, 21:13:58

tlim

Następne bushfajty, tym razem z trochę krótszym fałszywym ostrzem.


xtall

Fajny wół roboczy z  "zacięciem" :)


Pitt

Świetnie się prezentuje. Aż się chce go w coś wbić!

Uwaga - nieogarniam paczkomatów, wysyłam tylko DPD

Szabas

Przeboleć nie mogę tego odejścia od ramki, w Twoim logo. ;)
Są urocze, choć to bardziej zasługa tej toksycznej rękojeści niż fałszywki msz.

Co to za stal?

Dylu dylu na winylu...

>El Solo Lobo<

mariuszs

Fajne nożydła, bardzo fajterowate przez tą fałszywkę.


Kagemusha

Tlim, prośba biednego studenta - wklej czasem fotę jakiegoś bubla, niedoróbki czy coś?
A nie, zapodajesz chromami, toxic'iem w G10, kydexem, piękne foty do tego... a portfel piszczy ze strachu, bo wie, co go czeka prędzej czy późnej.

A tak na poważnie, to toxic MZ świetnie wygląda, nożyki wykonane perfekcyjnie... aż ślinka cieknie. Znowu  ;)

slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

tlim

Cytat: Szabas

Przeboleć nie mogę tego odejścia od ramki, w Twoim logo. ;)

Co to za stal?

Loga z ramkami też są, lecz na innych nożach.

Stal Nc6 hartowana na bainit.

Cytat: Kagemusha

Tlim, prośba biednego studenta - wklej czasem fotę jakiegoś bubla, niedoróbki czy coś?
A nie, zapodajesz chromami, toxic'iem w G10, kydexem, piękne foty do tego... a portfel piszczy ze strachu, bo wie, co go czeka prędzej czy późnej.

A tak na poważnie, to toxic MZ świetnie wygląda, nożyki wykonane perfekcyjnie... aż ślinka cieknie. Znowu  ;)

Wśród moich noży, na bazarku znajdziesz też i tanie nożyki, a w "Boneyard - złomowisko" i wymarzone niedoróbki :)
Linki masz w moim podpisie.

Kagemusha

hi hi hi, boneyard sprawdzam regularnie  :shy:
A prawda jest taka, że czekam na:
a) folder z KT 10-11cm
b) chroma w G10 i toxic'u z KT 12-15cm

i akumuluję środki, żeby powiedzieć "tej daj mi go"  ;-)
Zwłaszcza folder ;)

slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

Ataman

I jeszcze jakby był z centymetr dłuższy  8D tak ~12cm

Robię to co lubię i lubię to co robię.
https://biuro-partner.com/?rodo=ok

cubix

I jeszcze żeby był różowy i miał logo HELLO KITTY !!  8D 8D No Panowie, dajcie spokój :P Można napisać do Tlima, a nie czekać aż zrobi coś co w 100% komuś przypasuje :P Pewnie idzie się z chłopem dogadać ;)

Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

pecado

Cytat: Kagemusha w 16-05-2010, 13:30:29

b) chroma w G10 i toxic'u z KT 12-15cm

Co do toxica pewności nie mam (choć pomysł bdb :] ), ale chromy tej długości są już gotowe do oprawy (albo i w trakcie) 8)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Mikko

Cytat: pecado w 17-05-2010, 23:27:00

Co do toxica pewności nie mam (choć pomysł bdb :] ), ale chromy tej długości są już gotowe do oprawy (albo i w trakcie) 8)

To fajnie.  ;>

Coraz lepsze te fajtery.


tlim

Faktycznie coś tam powoli się tworzy, tak sobie też myślę czy całości nie z toxicować.


Kagemusha

Cytat: pecado w 17-05-2010, 23:27:00

Co do toxica pewności nie mam (choć pomysł bdb :] ), ale chromy tej długości są już gotowe do oprawy (albo i w trakcie) 8)

Cytat: tlim w 18-05-2010, 16:28:32

Faktycznie coś tam powoli się tworzy, tak sobie też myślę czy całości nie z toxicować.

tak, tak, taaak  8D się nie mogę doczekać  :slini:
slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

pawelsz

a jak to leży w gołej łapie ? no tak zdeka użytkowo


tlim

W pełni użytkowe, przecież tam żadne gwoździe z rękojeści nie wystają, ani drut kolczasty, to zwykły, nie agresywny toxic.
Kilka osób z forum ma moje różne noże z wykończeniem toxic i jak na razie nikt nie narzekał że odcisków dostał od trzymania go w gołej łapie ;) 


Kagemusha

Potwierdzam, Tlimowy toxic wygodnie leży w łapie nawet bez rękawic, stwierdzone na podstawie taktikalka eks-Kangoorowego  :)

slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

Ataman

Cytat: pawelsz w 20-05-2010, 21:09:48

a jak to leży w gołej łapie ? no tak zdeka użytkowo

Mam i używam toxica, a dzisiaj miałem okazję pomacać i poślinić się na Bushfajta. Trzyma sie dobrze ze wskazaniem na bardzo dobrze.
W porównaniu do drewienka na bushcrafcie chwyt jest pewniejszy i stabiliniejszy. Mam wrażenie, że toxic lepiej się trzyma ręki (spoconej) niż drewno. Jeżeli ktoś szuka klasyki i klimatu to polecam drewno, jak użytkowość i praca to toxic.

Robię to co lubię i lubię to co robię.
https://biuro-partner.com/?rodo=ok